Wirtualne trenowanie z OxygenCycling.pl

160 Przeczytano

Ci, którzy śledzili mój fanpage na facebooku wiedzą już, że przez następny rok będę miała przyjemność trenować pod okiem Łukaszów z OxygenCycling.pl . Dla zawistnych, tudzież twierdzących, że „ta to ma wszędzie wtyki” podam taką wieść, że rzecz ta ma miejsce drogą konkursową – nic za darmo.

Logo OxygenCycling.pl

O konkursie zaś dowiedziałam się zupełnym przypadkiem podczas treningu, gdzie rozmowa zeszła na plan trenerów od szlifowania naszych umiejętności ;-) Sprawdziłam, postanowiłam spróbować swoich babskich czarów i najpierw był jakże emocjonujący półfinał z ankietą a później tylko małpia, znaczy babska radość :D

Niedługo później dostałam kilka maili od trenera i już mi mina zrzedła :P Nie będzie opieprzania się, tylko katorga, katorga, katorga.

Z niecierpliwością czekam na pierwsze plany treningowe, które dopasowane do mojego tygodniowego grafiku wyniosą mnie na wyżyny babskich możliwości ;-)

Salomon XR Mission

Poddałam się modzie na bieganie w Salomonach i z niecierpliwością czekam na te z obrazka, może mi dojdzie jakieś 20sek/min ;)

Przygotowania do Krakowskiego Sylwestrowego Biegu na 10km idą pełną parą, celuję w 1h, może krócej, ale zobaczymy co tam ugram treningami :)

Miłego weekendu :)

Baba na Rowerze