Nadszedł czas na zmiany – na lepsze

42 Przeczytano

Ostatki urlopu wykorzystałam na to, nad czym długo myślałam  Okazało się, że wcale takie trudne to nie jest i całkiem spoko może wyglądać . Ocenić musicie już sami, mnie się jednak podoba i to bardzo :)

Interfejs jest przejrzysty, dodawanie komentarzy jest (a przynajmniej powinno być) ułatwione, choć wiem, że przez fejsa byłoby łatwiej ale to już wtyczka zarezerwowana dla konta premium.

Na górnym pasku w tym pięknym, jaskrawym moim ulubionym kolorze będziecie mogli wybierać kategorie, na które macie ochotę w danej chwili.

  • Babskie myśli – to wpisy niezaszufladkowane, czyli nie nadające się pod żadną z pozostałych kategorii. Przemyślenia, zdjęcia, taki misz-masz.
  • Wycieczki krajoznawcze – tego tłumaczyć chyba nie muszę :) Głównie zdjęcia niż opisy, ale taki obrałam kierunek :) opis trasy zawsze na endomondo można zobaczyć he he.
  • Trening – wpisy dotyczące treningu, ciekawostki o których się dowiedziałam i chcę się podzielić
  • Zdrowie i żywienie – jeszcze nie dojrzałam do tego tematu, ale z czasem będzie rósł w świeże wpisy. Nie jestem znawczynią tematu. Raczej marna ze mnie kucharka :)
  • Testy i recenzje – na obecną chwilę oprócz dwóch rowerów to z tym tematem jest kiepsko ;) więc zostało mi opisywanie własnych, prywatnych rzeczy – od ubrania przez sprzęt aż do pozycji książkowych.
  • Sprzęt – składowa „testów i recenzji”.
  • Kim jestem? no właśnie, kim? A to sobie już sami przeczytajcie…

Chętniej będę dodawać fotki (pamiętacie, że robię je po to, żeby Wam było żal? :) ) do wpisów, żeby wyróżniały się na głównej stronie i rzucały w oczy.

No nic, podsumowanie roku się napisze na dniach, pora pisać regularnie, może nie codziennie ale 2-3x w tygodniu ażeby wciąż podnosić poziom i czytelnictwo bloga. Oł je.

A teraz, pora się pakować na jutrzejszy dzień, czeka mnie mordownia na 10km :)

Miłego Wam życzę, jutro się jeszcze odezwę a tymczasem pozwiedzajcie sobie nowego bloga :)

Baba na rowerze.