400 powodów aby jeździć na rowerze

93 Przeczytano
Jest już Was 400 :)
Jest już Was 400 :)

No dobra, nie będzie 400 powodów, choć myślę, że w komentarzach i przy Waszej inwencji twórczej  i ilości nie byłoby to problemem ;)

 1. Spędzasz dużo czasu na powietrzu. Łapiesz promienie słońca na skórze, które zostawiają ślad w postaci pięknej, równomiernej (aż na wskroś) opalenizny oraz dużej ilości wit. D.
  Kolarska opalenizna ;)
 2. Jazdą na rowerze rzeźbisz piękne i smukłe nogi. Wszyscy niekolarze ich Ci zazdroszczą.
 3. Prawie bezprawnie możesz konsumować większe ilości kalorycznych grzeszków (przynajmniej dopóki jesteś młoda/młody), bo w przyjemny sposób spalasz kalorie na jednośladzie.
 4. Poszerzasz horyzonty. Przez wiele lat swojego życia, zapyziałego nie poznawałam swoich okolic i gdy zaczęłam jeździć +20km poznałam wiele miłych, pięknych i cudnych zakątków w okolicy.
  Eksploracje jako nieodłączny element kręcenia :)

   

 5. Nowe znajomości – o tak, poznać drugiego takiego jak Ty zapaleńca to naprawdę fajna sprawa :) Kręcenie zawsze staje się przyjemniejsze :)
 6. Czy muszę pisać coś o ekologii?
 7. Jesteś bohaterem dla rodziny, znajomków, nawet jak jeździsz tylko 30km, gdyż Oni jeżdżą zwykle do sklepu po bułki.
 8. Doceniasz życie, zwłaszcza na myśl o samochodach wyprzedzających Cię na gazetę. Inni by musieli się połamać, żeby kochać swoje życie ;)
 9. Na rowerze dopada Cię mnóstwo pomysłów. Tych szalonych, poważnych i absurdalnych. Jednym z nich podzielę się wkrótce ;)

… reszta punktów jak znam życie, pojawi się w komentarzach, liczę na Waszą pomysłowość.  Dziękuję, że jesteście, każdy kolejny lubiś jest dodatkową motywacją do tworzenia czegoś wyjątkowego. Mam nadzieję, że razem uda nam się szerzyć miłość do kobiet na dwóch kółkach :)))

Wasza po 400-kroć Baba na rowerze :)