Jak bardzo tego chcesz?

with Brak komentarzy

Nadchodzi jesień, wraz z nią długie wieczory sprzyjające czytaniu książek. Wprawdzie czytanie przy słabym świetle nie jest dobre ale czas, który zyskujemy względem długich, jasnych dni wydaje się nie do przecenienia. Oprócz paru pozycji dokształcających na polu zawodowym chcę przeczytać książkę (cóż, najpierw muszę ją kupić :) ) Jak bardzo tego chcesz? wydawnictwa Inne spacery. Lubię i posiadam kilka pozycji z tego wydawnictwa i kolejna książka Matta Fitzgeralda na pewno stanie na półkach mojej małej biblioteczki.

Fizjologii nie oszukasz, jednak mocną, niezłomną głową możesz dokonać rzeczy teoretycznie niemożliwych. Między innymi zła pogoda jest świetnym trenerem głowy,  z czym nie ukrywam mam spory problem. Nie lubię jeździć w zimnie mimo odnalezienia patentu na marznące ręce, zaś czas potrzebny mojemu ciału na przystosowanie się do biegania jest strasznie długi. Irytuje mnie moje truchtanie, chciałabym biec od razu jak łania przez górskie polany. Oprócz lepszego samopoczucia, poczułabym wreszcie wiatr na twarzy.

A teraz zachęcam do posłuchania tego podcastu, który zachęcił mnie jeszcze bardziej do nabycia książki. A skoro jesteśmy przy podcaście, może słyszałeś już jakiś dłuższy podcast o istocie treningu mentalnego lub nawet fizjologicznego? Chętnie posłucham :)

Baba na rowerze