8 pomysłów na prezent na Dzień Kobiet

with Brak komentarzy

8 marca, to niekwestionowane święto kobiet. Różne daty mogą wylecieć z głowy, ale lepiej, żeby ta nie wyleciała. Postanowiłam się zastanowić, co mogłaby chcieć Kobieta, zakręcona rowerowo otrzymać w dniu jej święta. Uwierzcie mi, ale starałam się nie wpisywać wszystkiego, co bym sama chciała otrzymywać, bo wyszłaby lista najdroższych rzeczy, które można kupić rowerzystce :P

Skarpety

brzmi jak smutny, bożonarodzeniowy żart, jednak każda zapalona rowerzystka (zwłaszcza kolarka szosowa) ucieszy się z tego małego fragmentu odzieży, który należy starannie dobrać do innego elementu, takiego jak ubrania na rower, butów czy roweru. Na duży wybór skarpet natraficie w tym sklepie.

Części rowerowe

Magiczne pudełko zawierało wszystko, prócz nożyczek

mały element, który pozwoli odświeżyć wygląd roweru, co sprawi, że właścicielka zapała jeszcze większą miłością do swojego rumaka. Na przykład nowa owijka – niekoniecznie musi wizualnie do czegoś pasować, przecież może pasować do charakteru :) A może wygodniejsze siodełko? Rower zbudowany jest z tak wielu części, że pole do popisu jest naprawdę ogromne!

Jeśli rower przeleżał całą zimę bez posezonowego serwisu, warto uprzyjemnić życie kobiecie, dając w prezencie

voucher na przegląd roweru

Przystojny serwisant powymienia pewne części, położy kilka kropel smaru tu i tam i całe te czary – mary sprawią, że nagle rower będzie wydawał się lżejszy o parę kilogramów, a na pewno będzie sprawniejszy! Im szybciej rower wyląduje w serwisie, tym bardziej prawdopodobne, że pierwszy dzień wiosny spędzicie oboje na rowerach!

Odzież cywilna z motywem kolarskim

co wyróżnia wielbicielkę kolarstwa, rowerów i wszystkiego z nim związanego? Koszulka lub bluza z motywem kolarskim. Małe rowerki, lub finezyjne wzory łańcucha zdradzą wszystkim dookoła z kim mają do czynienia.

Lampki rowerowe

Lampki jeszcze nie rozpakowane

tylko błagam, bez oszczędzania! Żadne tam żabki za 15 zł. To, że migają, widzisz tylko Ty. Na świecie są też piesi i kierowcy zmotoryzowani. Dobre lampki nie dość, że naprawdę świecą, to dobrze wyglądają, ale takie cechy otrzymasz tylko wtedy, gdy trochę za nie zapłacisz. Ale chyba chciałbyś, żeby Twoja ukochana nie robiła za Catwoman, za co może dostać mandat, a jego wysokość to koszt dobrej lampki.

Jeśli Ona jeździ na starym gruchocie i zaczyna narzekać na jego stabilność, a serwisant bezradnie rozkłada ręce, to może pora na

nowy rower?

Stachu sam stoi!

Nic bardziej nie cieszy, niż maszyna, która sama jeździ (przynajmniej z początku), jest lśniąca, piękna i należy do Niej? Kto powiedział, że kobiety lubią dziedziczyć rowery po swoich mężczyznach? Teraz jest taki duży wybór rowerów dla płci pięknej, że jego zakup staje się trudniejszy, niż kupno sukienki :)

Zestaw suplementów

długie treningi, wycieczki czy starty w maratonie wymagają odpowiedniego uzupełniania mikro- i makroelementów odpowiedzialnych za to, że nie stajemy w miejscu na każdym podjeździe. Do picia izotonik, żele do przełknięcia czegoś między bananem a batonem i białko do regeneracji. Może prezent, który nie grzeszy gracją, ale wprawionej rowerzystce na pewno sprawi ogrom radości!

Zamiast na siłę szukać niespodzianki,

zapytaj Jej wprost, co chciałaby dostać od Ciebie

Drobnostka, a działa. Może pozbawiona elementu zaskoczenia i radości, ale za to możesz być pewien, że to, o co poprosi Cię Ona, jest dokładnie przemyślanym życzeniem. Możesz się zaskoczyć (bo zażyczy sobie bukiet kwiatów) lub też wręcz przeciwnie, dowiesz się, jak bardzo dobrze Ją znasz :) Z resztą, jeśli nie wierzysz, to zobacz, co odpowiedziały panie na moje pytanie na facebooku :)