Odkryto nową osobowość u kolarzy!

71 Przeczytano

Każdy z nas ma w swoich znajomych uwielbiającego błyszczeć w towarzystwie sangwinika, sumiennie perfekcyjnego melancholika, choleryka o cechach przywódcy czy uprzejmego i raczej skrytego flegmatyka. A Ty jakim typem osobowości jesteś? 

Nie, to nie będzie typowy test na typ osobowości. Ale pozwól, że opiszę pewne cechy a Ty sprawdzisz, czy do Ciebie pasują, zgoda?

Ten typ cechuje się:

Jesteś raczej typem osoby stabilnej emocjonalnie, jeżdżącej równo, swoje już masz wyjeżdżone, więc wszelkie prawdy i półprawdy z internetu masz wypróbowane na własnej skórze i nie dasz sobie wmówić, że podjeżdżając pod górę w terenie lepiej dla trakcji będzie, jak przesuniesz się na tył, bo dociążysz tył (takie rewelacje ostatnio słyszałam ;) ). Uwielbiasz określone warunki pogodowe (u mnie to temperatura od 23 stopni w górę) i w innych żadne siły nie wygonią Cię z domu. Zanim wyjdziesz na rower w niepewnych warunkach (całe stado cumulusów, wiatr i niska temperatura), sprawdzasz wszystkie trzy pogodynki, które masz zainstalowane w telefonie, do tego wychodzisz na balkon, żeby znaleźć argument do wyjścia na rower, mimo, że każda aplikacja pogodowa twierdzi, że będzie mocno padać. Wahasz się przez chwilę, po czym okazuje się, że Twój typ osobowości to:

„aaa tam, raz kozie smierć”

i z zaciętym wyrazem twarzy pakujesz ochraniacze na buty, bo co jak co, ale białe buty po ulewie, która mogła by Cię spotkać w trakcie jazdy –  mają pozostać białe.
Takie zachowanie najczęściej pojawia się, gdy termin ciśnie a Ty mało co masz przejeżdżone, dużo poniżej Twoich oczekiwań. Tylko czemu bez „deadline’a” ta koza nie chce działać?

Baba na rowerze