Paulina

fizjoterapeutka, blogerka rowerowa

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką, mój zawód jest moim sposobem na życie. Ostatnio mocniej się skupiłam na rozwoju zawodowym, więc rower stał się odskocznią i drugim hobby. Nowinki ze świata kolarskiego wciąż do mnie docierają, ale nie jestem na bieżąco z kolekcjami rowerów. Jestem miłośniczką czekolady i fotografii.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące sprzętu, polecenia trasy w moich okolicach lub chcesz się wybrać na przejażdżkę ze mną – napisz do mnie na: paulina@babanarowerze.com

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą na blogu, musisz wiedzieć, że testując produkty, poświęcam na to swój czas, co kosztuje. Szczegóły współpracy możemy ustalić drogą e-mailową. Kup sobie mój czas :) 

Aby ułatwić transakcje, zdecydowałam się założyć konto na ReachABlogger. Możesz mnie tam znaleźć i tam złożyć ofertę.

Co mogę zaoferować?

Baba na rowerze to nie tylko blog. Działam w kilku miejscach na raz.

BLOG

Test, w którym zawsze staram się szukać pozytywnych stron produktu. Treść recenzji odpowiednio długa i wyczerpująca.

FACEBOOK

Zajawki na najpotężniejszym portalu społecznościowym na świecie. Jeśli masz tam swoją stronę, to linkowanie wraz ze zdjęciem lub tekstem masz gwarantowane!

INSTAGRAM

Kiedyś uwielbiałam fotografię i coś mi z tego zostało. Zdolność do niezłych zdjęć. Jak dobre zdjęcia, to umieszczane na Instagramie, co pozwoli zaistnieć produktowi u rzeszy „wzrokowców”

Kontakt: wspolpraca@babanarowerze.com

Statystyki bloga
  • 158 181 hits

10 thoughts on “Kim jestem ?

    1. Baba na rowerze says:

      Ostatnio (poniedziałek) sprawdzałam i działa. Jakieś problemy były. Teraz też nic nie idzie?

Comments are closed.